Domácí stránka JOSEF KIHLBERG  CZ  SK  DE  EN 
Přidejte se k nám na facebooku Nejnovější zprávy o nás přes twitter 
Sešívačky, sponkovačky a šičky JOSEF KIHLBERG
  SPONKOVACÍ TECHNIKA > ZÁKAZNICKÁ ŘEŠENÍ A AUTOMATIZACE PROCESU SEŠÍVÁNÍ  
 
  O SPOLEČNOSTI

  :: E-SHOP
  :: KONTAKTY
  :: PDF KATALOG
  :: HISTORIE

  PODPORA

  :: SERVIS
  :: NÁHRADNÍ DÍLY
  :: PŮJČOVNA
 
:: BAZAR
 
:: PORADNA
  
  TECHNOLOGIE

  :: uzavírání krabic
  :: šití dna krabic
  :: šití boků kartonů
  :: šití k podkladu
  :: sešívání materiálů
  :: zákaznická řešení
  :: páskovačka
  :: příslušenství

  MATERIÁLY

  :: spony


  
 

 
 

ZÁKAZNICKÁ ŘEŠENÍ SPONKOVÁNÍ, AUTOMATIZACE SPONKOVÁNÍ A ROBOTICKÉ SPONKOVAČE

Sešívačky a sponkovačky jsou většinou vnímány jako ruční nářadí nebo jednoduchá mechanizace např. stojanové šičky. JOSEF KIHLBERG Vám přináší ucelenou řadu sponkovacích, sešívacích modulů pro obvyklé aplikace sponkování, které znáte. Ke sponkovačkám  poskytujeme speciální lokální zákaznický servis zajišťující spolehlivý a dlouhodobý chod sponkovaček zajištěný spolehlivými dodávkami sponek vhodných pro automatické aplikace sponkování.


 sponkovací stroj

Modul JOSEF KIHLBERG pro uzavírání kartonových krabic integrovaný do plně automatické sponkovačky krabic zajišťuje pevné a stabilní uzavření krabice z vlnité lepenky. Sponkovací systém má výsuvnou kovadlinu která pronikne do kartonu a následně umožní zahnutí spony. viz obrázek sesponkování níže. Sponkovačku resp. kartonážní uzavírač s výsuvnou kovadlinou poznáte podle dvou děr, které zůstanou v kartonu po stranách spony. Na trhu existuje i systém naší sesterské společnosti výrobce sponkovaček pro slepé šití firmy MEZGER viz. www.mezger.cz, kdy při slepém šití není používáno výsuvné kovadlinky, ale kartonážní spona sama proniká do kartonu a je ohýbána unikátním systémem bránícím poškození produktu.

 sponkování vzhled

Sponkovací hlavy JOSEF KIHLBERG pro uzavírání kartonáže, jsou vybaveny výsuvnou kovadlinkou která proniká vedle spony do kartonu a zajišťuje ohnutí nožiček sponky. Na obrázku níže je vidět systém s velkokapacitním zásobníkem sponek, který zajišťuje plynulé dobíjení sponkovací pistole. Systém je plně pneumatický s tím, že ovládání jezajišťováno elektroventilem na 24V.

 modul pro sponkování a uzavírání krabic


K dispozici jsou i samostatné OEM sponkovací moduly pro uzavírání kartonů, které lze snadno integrovat do zákaznických řešení nebo je lze včlenit do stávajících technologií jako náhrada za lepení páskou nebo hotmeltovými lepidly. Sponkování kartonů nebo obalů z vlnitých lepenek zajišťuje bezkonkurenčně nejvyšší pevnost spoje.

 sešívací a sponkovací zařézení

Další řadou automatizačních modulů JOSEF KIHLBERG jsou sponkovací moduly pro sešívání s pevnou kovadlinkou. Tyto moduly mohou být postaveny na základě sponkovacích technologií KIHLBERG známých z ručního nářadí. Při sešívání s pevnou kovadlinkou nevznikají v kartonu nbeo sešívaném materiálu vedlejší díry po vniknutí výsuvné kovadliny do kartonu jako při systému s výsuvnou kovadlinkou.

 sešívací automat

Pevná kovadlinka sešívačky může být upevněna na zákazníkově konstrukci v předepsané poloze vzhledem k sešívačce. Tvary a uchycení kovadlinek jsou předmětem odborného posouzení techniky JOSEFA KIHLBERGA.

 sponkování a sešívání JOSEF KIHLBERG

Zákaznická řešení sešívací stolice mohou být přizpůsobena tvarem, variabilitou, počtem a polohou sponkovacích hlav. Předností řešení je plně pneumatické ovládání.

 sponkovací technika


Speciálně vyvinuté stoly pro šití obalových konstrukcí z vlnité lepenky umožňují zvládat několik sešívacích operací najednou. Sešívačka kartonáže vytvořená z originálních hlav JOSEF KIHLBERG Vás nebude limitovat, protože bude vyrobena dle Vašich požadavků.
 

 sponkovací stroj

Automatizace sešívání, automatizace sponkování a automatizace uzavírání kartonů je možné realizovat i formou robotického sešívání a sponkování. Robotické sponkovací pracoviště jsou v souřasnosti neuniverzálnějším řešením. Špičková robotická sponkovačka může bát vystavěna s robotem např. ABB, FANUC, KUKA, MOTOMAN, FUJI ACE, YAMAHA, SUZUKI, MITSUBISHI a další.

Základním předpokladem pro spolehlivý chod automatizačních hlav jsou kvalitní spony. Sponám venujeme pozornost, tak aby s automatickou sponkovačkou tvořila bezproblémový celek a zákazník tak nemusel řešit problémy kvůli nekvalitním sponkám a zvýšené opotřebení hlav.

Pro bližší infromace volejte naši KIHLBERG HOT-LINE uvedenou v záhlaví stránky.


NAHORU
 
Švédské sponkovačky a sešívačky pro průmysl   
© 2019 KUDA PACKAGING - dovoz, prodej, servis sponkovaček JOSEF KIHLBERG AB pro ČR a SR